Sıradaki içerik:

200.000 TL’ye Renault Symbol mü olur?

e

Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık!

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Tekno Tekir Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık!

BİM aktüel ürünleri arasında yer alan uygun fiyatlı teknolojik ürün incelemesi ile karşınızdayız. PoloSmart Pro kablosuz kulaklık inceleme videosu ile beraber uygun fiyatlı AirPods Pro benzeri kulaklığın özelliklerine yakından bakıyoruz.

BİM aktüel ürünleri: PoloSmart Pro kulaklık inceleme!

Tekno Tekir olarak farklı ürünleri sizler için incelemeye devam ediyoruz. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

PoloSmart Pro kablosuz kulaklık inceleme

Tam kablosuz kulaklık modeli olarak karşımıza çıkan Pro modeli, kullanıcıları zengin bir kutu içeriği ile karşılıyor. Kutunun içerisinden kulaklıklar ile beraber kulaklıkların şarj kutusu ve kılıf çıkıyor. Bu kılıf ile kulaklığı kullanırken, çevresel zararlardan da koruyabilirsiniz. Kulaklık 3 saate kadar kullanılabilirken, toplamda 10 saate kadar kullanım ömrü sunuyor. Kulaklık, Bluetooth 5.0 teknolojisi ile beraber 10 metreye kadar da kullanım sunuyor. Kulaklığın üzeri, hassas dokunmaları algılayabilicek sensörlere sahip. Bu sensörler, kulaklığa dokunduğunuzu algılayabiliyor ve Google Asistan yada Siri’yi çalıştırabiliyor. Bu sayede, telefonunuzdaki asistanı kullanarak dilediğiniz soruları sorabiliyor yada müzik değiştirme gibi talimatları verebiliyorsunuz. Dilerseniz bu hassas yapı ile beraber müziği sesli asistan olmadan da değiştirebilirsiniz.

Videomuzu izledikten sonra sizler de ürün hakkında fikirlerinizi söylemeyi ve kanalımıza abone olmayı unutmayın. İyi seyirler!

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli