Sıradaki içerik:

OPPO’nun 5G Destekli Yeni Fiyat Perfonmans Telefonu Ortaya Çıktı

e

OPPO’nun 5G Destekli Yeni Fiyat Perfonmans Telefonu Ortaya Çıktı

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Çinli akıllı üreticisi OPPO, yeni bir bütçe dostu 5G bağlantı desteği olan bir cihaz daha çıkarmaya hazırlanıyor. Şirketin üzerinde çalışmakta olduğu PECM10 model numarasına sahip bu cihazın bazı donanım fonksiyonları ortaya çıktı.
Oppo pecm10

Çinli akıllı üreticisi OPPO, yeni bir bütçe dostu 5G bağlantı desteği olan bir cihaz daha çıkarmaya hazırlanıyor. Şirketin üzerinde çalışmakta olduğu PECM10 model numarasına sahip bu cihazın bazı donanım fonksiyonları ortaya çıktı.


Sizlere geride bıraktığımız hafta aktardığımız bir haberimizde, BBK Electronics’in alt kuruluşu OPPO’nun orta segment 5G cihazı OPPO A72 5G‘yi resmen duyurduğundan bahsetmiştik. Görünüşe göre Çin merkezli akıllı üreticisinin 5G uyumlu cihazlar konusundaki üretkenliği bunlarla sınırlı kalmayacak.

Akıllı telefon üreticisinin PECM10 model numarasını taşıyan yeni bir modeli Çin’in sertifikasyon sitesi TENAA’da ortaya çıktı. Listelemede ortaya çıkan bilgilere göre OPPO PECM10 da bütçe dostu bir 5G cihaz olacak.

OPPO PECM10’un ortaya çıkan özellikleri

Tekno Tekir OPPO'nun 5G Destekli Yeni Fiyat Perfonmans Telefonu Ortaya Çıktı
OPPO PECM10

OPPO’nun yeni modeli, 6,5 inçlik FHD+ LCD bir ekranla kullanıcısının karşısına çıkacak. Ekranın sol üst köşesinde bulunan delik, 8 MP’lik selfie kamerasına ev sahipliği yapacak. Ekranın LCD olduğundan dolayı, parmak izi okuyucu sensörünün ekren temel gömülü olması değil yan tarafta konumlandırılması bekleniyor.

Telefonun arka tarafına bakıldığında kare biçiminde tasarlanmış bir kamera modülü görülüyor. Bu modülün içerisinde 16 MP en temel kamera, 2 MP makro kamera ve 2 MP derinlik sensörü yer alacak. LED flaş da aynı modül içerisinde bulunacak.

Tekno Tekir OPPO'nun 5G Destekli Yeni Fiyat Perfonmans Telefonu Ortaya Çıktı

Cihazın, gücünü hangi işlemciden alacağına dair henüz kesin bir bilgi bulunmasa da MediaTek Dimensity yonga setiyle beraber gelmesi bekleniyor. Bunun haricinde cihaz, 8 GB RAM ve 128 GB dâhili depolama alanına sahip olacak.

4.000 mAh değerinde bir bataryaya sahip olacak olan OPPO PECM10‘da hızlı şarj desteği de bulunacak. İşletim sistemi tarafına bakıldığında ise Android 10 temelli ColorOS ile beraber gelecek. Şu an için telefonun fiyat etiketinde ne yazacağına dair ise net bir bilgi bulunmuyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli